Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметі

«Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Артқа
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдың үлгілік жоспарына қол қою. "Адалдық сағаты" кезекті акциясының басталуы
23.09.2021

23.09.2021 жылы Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті басшысының бірінші орынбасары Данияр Смагулов жоғары оқу орындарының басшыларымен кездесті. Бүгін біздің жерлесіміз, қазақтың ұлы ақыны және жазушысы Міржакып Дулатовқа арналған Департамент өткізетін "парасаттылық сағаты" кезекті акциясы басталды.

Сонымен қатар, қатысушылар оқу орындарының парасаттылық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы тәжірибелерімен алмасты. Провост - Басқарма төрағасының орынбасарының м.а. , «А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінің» КЕ АҚ  Сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне қарсы іс-қимыл және Әдеп жөніндегі уәкіл, Арман Исмаилов университетте жұмыс істейтін Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл офисінің жұмысы туралы айтып берді, оның аналогы Қостанай облысында ғана емес, жалпы республикада да жоқ.

Кездесу "Sanalyurpaq" жобасы аясында 2021-2022 оқу жылдарының сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі жоспарына қол қоюмен аяқталды.

Жоспарды бекітудің мақсаты жастарға адалдық пен парасаттылық қағидаттарын қалыптастыру, тұрмыстық сыбайлас жемқорлықты жою, білім беру қызметтерін алу кезінде қолайлы жағдайлар жасау болып табылады.