Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметі

«Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Қостанай өңірлік университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Артқа
Міне, Қостанай өңірлік университетінде бір апта бойы білім алушылардың құрметіне соғылған шапалақ әлі басылар емес!
01.07.2021

Аймақтағы іргелі университеттің алғашқы түлектері өздері мақтан тұтатын өзіндік үлгідегі дипломдарын қолдарына алды. Диплом-бұл сәтті және ең бастысы, адал төрт жылдық жұмыстың көрсеткіші. Әрбір дипломдық жұмыс – плагиат бойынша яғни студенттердің парасаттылық, кәсібилік қағидаттарын сақтауына академиялық адалдыққа тексерілді. Білім алушылар бұл тексеруден лайықты өтті, оны растау өмірдегі еңмаңызды құжаттардың бірі болып табылады!

Түлектерімізге табысты да жемісті кәсіби қызмет тілейміз! Алдағы уақытта да өздерінің туған университеті қабырғасында сіңірілген сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат қағидаттарына адал болатынына сенеміз! Жолдарыңыз болсын құрметті түлектер!